NBT Life Gynopol 20 Saşe Gıda Takviyesi
NBT Life Gynopol 20 Saşe Gıda Takviyesi

NBT Life Gynopol 20 Saşe Gıda Takviyesi

Marka : Nbtlife
Fiyat : ₺380,00(KDV Dahil)
Barkod : 8680645530289
:

NBT Life Gynopol Nedir?

 

NBT Life Gynopol kadınların günlük beslenme rutinini destekleme amacıyla sunulan bir gıda takviyesidir. Ürünün içeriğinde kadınların günlük beslenme rutinlerinde tüketmesi önerilen değerler mevcuttur. Özellikle üreme döneminde olan kadınların tüketmesi tavsiye edilen inositol değeri NBT Life Gynopol 20 şasenin öne çıkan içeriği arasındadır. Vücutta doğal olarak da bulunan inositol maddesi kadınların normal üreme sağlığında önemli rol oynar. Bu değeri fasulye, bakliyat, muz ve narenciye çeşitlerini tüketerek edinebilirsiniz. Besleme düzeninizi bu tür gıdalarla programlamakta zorlanıyorsanız NBT Life Gynopol gıda takviyesini tercih edebilirsiniz. Ürünün içeriği sadece inositol ile sınırlı kalmıyor. Vücut sağlığının işleyişinde rol oynayan probiyotik, vitamin ve mineral değerlerini de ürün aracılığıyla tüketebilirsiniz.

 

NBT Life Gynopol 20 Şase Nasıl Kullanılır?

 

NBT Life Gynopol gıda takviyesi şase formunda sunuluyor. Marka, ürünün kullanımını 1 şaseyi 1 bardak suyla karıştırılarak içilmesini tavsiye ediyor. Bununla birlikte açılan şasenin hemen tüketilmesini öneriyor. Çünkü şase açıldıktan sonra bekletilirse havadaki nemin etkisiyle sertleşebiliyor. Ürünü açtıktan kısa bir süre içinde suya karıştırarak rahatlıkla tüketebilirsiniz. Gıda takviyelerinin tüketimi konusunda birkaç hususa dikkat etmenizde yarar var. Ürünlerin içeriğinde yer alan değerlere karşı alerjiniz olup olmadığını netleştirmeniz gerekiyor. Bunun için doktorunuza danışabilirsiniz. Ayrıca ilaç kullanımı ve hamilelik dönemlerinde de kullanım öncesinde hekiminize başvurabilirsiniz.

 

Marka Hakkında

 

 

NBT Life markası NBTİLAÇ adıyla 2012’den beri gıda takviyesi alanında faaliyetlerine devam ediyor. “Sağlık doğamızda var” mottosuyla hareket eden marka doğal gıdaları insanların faydasına sunmayı amaçlıyor. Ayrıca farklı ihtiyaçlara hitap eden ürünler geliştirerek kullanıcıların memnuniyetini kazanmayı sürdürüyor. Markanın vitamin ve mineral takviyesi çeşitlerini web sitemizde bulabilirsiniz. Diğer markaların gıda takviyesi çeşitlerini incelemek için ilgili kategorilerimize göz atabilirsiniz.

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR