Mustela Multi Purpose Balm Üç Etkili Avokado Balsam 75 ML
Mustela Multi Purpose Balm Üç Etkili Avokado Balsam 75 ML

Mustela Multi Purpose Balm Üç Etkili Avokado Balsam 75 ML

Fiyat : ₺149,90(KDV Dahil)
Barkod : 3504105037192

Mustela Multi Purpose Balm Üç Etkili Avokado Balsam 75 ML

 

3 Etkili Avokado Balsam cildin tüm kuru bölgelerini (yüz, dudaklar, eller, ayaklar, dirsekler vb.) besler, onarır ve korur.

 

Organik sertifikalı ve %99,7 oranında doğal kökenli içerikleriyle, doğumdan itibaren* güvenli ve tüm ailenin kullanımına uygundur.

Doğal olarak elde edilen avokadonun benzersiz rengi ve kokusuna sahiptir.

Parfümsüz, vegan formül.**

*Yenidoğan Yoğunbakım Ünitesinden çıkan bebekler dahil.

**Vegan Formül: Hayvansal kökenli içeriklerin kullanılmadığı formül.

Cilt ve Dünya için iyi

Organik Sertifikalı 3 Ekili Avokado Balsam; cildin kuru bölgelerini nemlendirir ve besler. Gözle görülür şekilde onarılmış, yumuşak, esnek ve sağlıkla ışıldayan bir görünüm sağlar. Üç Etkili Avokado Balsam sayesinde tüm ailenin kuru cildi anında ve kalıcı olarak onarılır, korunur. Merhemsi, hemen eriyen ve ultra yumuşak dokusu, yapışkan bir his bırakmadan cildi besler.

 

Bu nemlendirici balsam, çevreye olan etkisini minimize eden eko tasarıma sahiptir: Peru'daki döngüsel ekonomiden elde edilen bütün avokadodan (kabuk, posa, çekirdek) üretilmiştir. Sonsuz geri dönüştürülebilir* alüminyum tüp, ürünün geri kazanımını maksimize eder. Mimimum hammadde ile tasarlanmıştır. Ürünün kutusu, sürdürülebilir ormanlardan elde edilen kartondan üretilmiştir. *Fransa pazarı için sıralama kriteri

 

Ürün Güvenliği ve Etkinliği

Doğumdan itibaren güvenli kullanım garantisi: Mustela cilt bakım ürünleri; sağlık profesyonelleri ile birlikte, 450 ölçüm ve test ile geliştirilmiştir.

Klinik olarak kanıtlanmış etkinlik.

Uygulandıktan sonra cildi 24 saat boyunca korur.**

Cilt %80 daha esnek olur.*

Minimum alım adeti 1, Maksimum alım adeti 1
: